Seria Intellect

Nowa kolekcja piekarników do zabudowy firmy Brandt nosi nazwę Intellect i charakteryzuje się klasycznym wzornictwem opartym na szlachetnych materiałach, takich jak szkło i stal nierdzewna.
Seria Intellect to spójna gama, która oferuje poczucie bezprecedensowej współpracy wszystkich urządzeń w gospodarstwie domowym.

Nowy projekt obejmuje całkowicie przeprojektowane intuicyjne sterowanie z inteligentnymi funkcjami, z których każdy może korzystać:

  • SMART BOOST: Po wybraniu programu pieczenia piekarnik automatycznie aktywuje funkcję Smart Boost, która zapewnia bardzo szybki wzrost temperatury wewnątrz piekarnika. W razie potrzeby możesz ręcznie wybrać funkcję Boost.
  • SMART ASSIST: W zależności od wybranego trybu pieczenia, piekarnik zasugeruje nie tylko idealną temperaturę pieczenia, ale także czas pieczenia. Możesz łatwo zmienić ustawione wartości w dowolnym momencie podczas pieczenia.
  • ŁATWY START: Ta inteligentna i przydatna funkcja zapamiętuje najczęściej używane ustawienia i oferuje je przy następnym uruchomieniu.

Poznaj inne technologie Brandt

Zarządzanie mocą wejściową

Funkcja ustawienia przez użytkownika maksymalnej mocy wejściowej dla płyty indukcyjnej,