Pieczenie na parze w piekarnikach De Dietrich

Kompaktowy piekarnik De Dietrich DKR7580 umożliwia pieczenie w 100% na parze lub w trybie mieszanym, gdzie ilość pary jest mniejsza.

Dbanie o zdrową dietę zawsze było ważne, ale w ostatnich latach stało się jeszcze bardziej popularne. Każdy miłośnik zdrowego jedzenia wie, że gotowanie na parze jest jednym z najzdrowszych sposobów przygotowywania gorących potraw.
Żywność zachowuje naturalny smak, kolor, a przede wszystkim cenne witaminy i minerały. Ponadto łatwiej zrezygnować z dodatkowego solenia posiłków.

Mylne jest stwierdzenie, że gotowanie na parze to tylko potrawy z warzyw.
Oprócz nich piekarnik parowy pozwoli w łatwy i szybki sposób przygotować ryż, pierogi i ziemniaki (które naprawdę smakują zupełnie inaczej niż gotowane w wodzie).
Wystarczy wybrać program w 100% parowy, a na przykład ryż będzie gotowy w 30 minut.

Piekarnik kompaktowy De Dietrich DKR7580 z funkcją 100% pary pozwala na przygotowanie wielu potraw w tym trybie. Aż 25 różnych przepisów oferuje wbudowany poradnik kulinarny De Dietrich.
Ponadto ten sam poradnik posiada aż 38 przepisów na pieczenie w trybie mieszanym. Można w nim przyrządzić na przykład soczyste mięso z chrupiącą skórką czy puszyste desery.

Każdy, kto kiedykolwiek upiekł domowy chleb, doskonale zdaje sobie sprawę, że i tutaj potrzebna jest para. Pieczywo nabiera objętości, a skórka zyskuje idealną barwę.
Program wypiekania chleba, w jaki wyposażony jest piekarnik De Dietrich DKR7580 sprawia, że przygotowanie chleba będzie dużo łatwiejsze, a efekt piorunujący. Piekarnik jest też wyposażony w technologię, dzięki której można przygotować potrawy nawet na trzech poziomach jednocześnie bez ryzyka pomieszania aromatów i smaków.

Piekarnik DKR7580 jest dostępny w trzech wariantach:

Absolute Black
Platinum
Iron Grey